Představujeme Vám příběhy ze života Renty z nemovitosti

Víc peněz v důchodu již není jen sen

Žena se před půl rokem nadchla pro Rentu z nemovitosti a mně začala noční můra. Zatímco ona se těšila na konec našeho živoření, já se děsil ztráty střechy nad hlavou. Když ona spřádala plány na naši další dovolenou, já dumal, jak uchráním náš dům před jestřáby finančního světa. Tu Rentu mi byl čert dlužen, nebo že bych se spletl...

Senior lady with coffee cup looking to her side at copyspace

Málo peněz v důchodu? To už naštěstí neřeším!

Vstávání bez budíku, káva s kamarádkou, kosmetika, lekce jógy, kurz paličkování, cestování za vnoučaty a teď jsem konečně začala hrát golf. V sedmdesáti ideální sport. Divíte se, jak si to vše můžu dovolit? Já někdy také a jsem šťastná, že si svůj život v zaslouženém důchodu můžu konečně užívat. Prvních deset let v penzi ale bylo krušných. Nový směr mému životu dala Renta z nemovitosti.

26460153 - senior woman sitting on a chair in backyard garden holding a book and looking at camera smiling

Jak pořízení Renty z nemovitosti probíhá?

Mnoho zájemců o Rentu se nás ptá, co vše musí pro pořízení Renty z nemovitosti udělat. Jak celý proces vypadá, jak dlouho trvá a jaké dokumenty bude nutné obstarat. Na následujících řádcích vám celý proces spojený s pořízením Renty z nemovitosti přiblížíme.

Senior Man Standing Outside Pretty Cottage

Potřebujete peníze k důchodu navíc?

Odchod do důchodu je spojen s výrazným poklesem příjmů, který může mít za následek citelné snížení kvality života. Jak získat peníze k důchodu navíc?

Příběh manželů Fridrichových

Rentu z nemovitosti si pořizují nejen senioři, kteří žíjí sami, ale také rodiny. Manželé Fridrichovi jsou díky Rentě z nemovitosti velmi spokojeni...

Mature couple with their bikes

Nemovitost jako bankomat

Rostoucí ceny potravin a energií, nečekané výdaje, nízký důchod, dluhy. Cesta do finanční pasti je dnes pro řadu seniorů velmi snadná.

Když peníze z důchodu nestačí

Daně je 67 let. Po odchodu do penze zjistila, že pouze s důchodem ve svém domku nevyžije. Svého bydlení se ale vzdát nechtěla. Pomohl ji nový finanční produkt určený pro seniory - Renta z nemovitosti.

old woman in the kitchen

Video rozhovory s našimi prvními klienty…

Krátce po zahájení propagace a prodeje Renty z nemovitosti jsme natočili 2 krátké rozhovory s našimi klienty. Mají náš obdiv, byli jedni z prvních, kteří si Rentu z nemovitosti pořídili a ještě svolili k tomu, že s nimi budeme natáčet... Děkujeme!

Mýty a fakta o zpětné hypotéce

Renta z nemovitosti, vyvolává zájem, emoce, otázky, ale také nedorozumění. Jaké jsou hlavní mýty, které o tomto novém finančním produktu pro seniory kolují, a jaká fakta, která stojí zato zdůraznit?

Pro informace volejte 233 321 850
FINEMO.CZ SE, Staropramenná 17, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778