Představujeme Vám příběhy ze života Renty z nemovitosti

Jak lze použít Rentu z nemovitosti – spotřebitelská reportáž

Metropolitní televize Praha TV natočila spotřebitelskou reportáž o Rentě z nemovitosti.

Dům klientky

Nemáte v důchodu na splácení půjčky? Marii pomohla Renta z nemovitosti.

Paní Marie si před několika lety vzala půjčku. Chtěla si splnit sen o rekonstrukci bytu. Bylo jí tehdy sice již 55 let, ale měla dobrou a stabilní práci, tak se splátek nebála. Dnes o 10 let později a po odchodu do důchodu se její finanční situace zhoršila a splátky ji zatěžují. Naštěstí objevila Rentu z nemovitosti...

Paní Marie v kuchyni

ČNB dává zpětným hypotékám zelenou

Praha 02.05. 2018 Po více než ročním licenčním řízení získal licenci České národní banky také poskytovatel Renty z nemovitosti - společnost FINEMO.CZ.

cnb

Workshop Akademie věd: jsem v důchodu, chci větší penzi

Koncem října 2017 jsme měli tu čest se zúčastnit a také prezentovat na workshopu organizovaném Sociologickým ústavem Akademie věd na téma: "Jsem v důchodu, chci dožít ve svém, ale chci větší penzi, než mi dává stát". Přečtěte si dále článek, který o této akci publikoval Sociologický ústav Akademie věd.

jv_mr_sm

Víc peněz v důchodu již není jen sen

Žena se před půl rokem nadchla pro Rentu z nemovitosti a mně začala noční můra. Zatímco ona se těšila na konec našeho živoření, já se děsil ztráty střechy nad hlavou. Když ona spřádala plány na naši další dovolenou, já dumal, jak uchráním náš dům před jestřáby finančního světa. Tu Rentu mi byl čert dlužen, nebo že bych se spletl...

ThinkstockPhotos-101893096

Málo peněz v důchodu? To už naštěstí neřeším!

Vstávání bez budíku, káva s kamarádkou, kosmetika, lekce jógy, kurz paličkování, cestování za vnoučaty a teď jsem konečně začala hrát golf. V sedmdesáti ideální sport. Divíte se, jak si to vše můžu dovolit? Já někdy také a jsem šťastná, že si svůj život v zaslouženém důchodu můžu konečně užívat. Prvních deset let v penzi ale bylo krušných. Nový směr mému životu dala Renta z nemovitosti.

Helena 70 golf...

Jak pořízení Renty z nemovitosti probíhá?

Mnoho zájemců o Rentu se nás ptá, co vše musí pro pořízení Renty z nemovitosti udělat. Jak celý proces vypadá, jak dlouho trvá a jaké dokumenty bude nutné obstarat. Na následujících řádcích vám celý proces spojený s pořízením Renty z nemovitosti přiblížíme.

ThinkstockPhotos-478381466

Potřebujete peníze k důchodu navíc?

Odchod do důchodu je spojen s výrazným poklesem příjmů, který může mít za následek citelné snížení kvality života. Jak získat peníze k důchodu navíc?

IMG_0356

Příběh manželů Fridrichových

Rentu z nemovitosti si pořizují nejen senioři, kteří žíjí sami, ale také rodiny. Manželé Fridrichovi jsou díky Rentě z nemovitosti velmi spokojeni...

ThinkstockPhotos-118161553 (2)

Nemovitost jako bankomat

Rostoucí ceny potravin a energií, nečekané výdaje, nízký důchod, dluhy. Cesta do finanční pasti je dnes pro řadu seniorů velmi snadná.

obr_fb1

Když peníze z důchodu nestačí

Daně je 67 let. Po odchodu do penze zjistila, že pouze s důchodem ve svém domku nevyžije. Svého bydlení se ale vzdát nechtěla. Pomohl ji nový finanční produkt určený pro seniory - Renta z nemovitosti.

ThinkstockPhotos-155468393 (1)

Video rozhovory s našimi prvními klienty…

Krátce po zahájení propagace a prodeje Renty z nemovitosti jsme natočili 2 krátké rozhovory s našimi klienty. Mají náš obdiv, byli jedni z prvních, kteří si Rentu z nemovitosti pořídili a ještě svolili k tomu, že s nimi budeme natáčet... Děkujeme!

IMG_4055

Mýty a fakta o zpětné hypotéce

Renta z nemovitosti, vyvolává zájem, emoce, otázky, ale také nedorozumění. Jaké jsou hlavní mýty, které o tomto novém finančním produktu pro seniory kolují, a jaká fakta, která stojí zato zdůraznit?

Snímek obrazovky 2017-07-21 v 18.38.56
Pro informace volejte 233 321 850
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778