Když rodina potřebuje finanční pomoc, je tu Renta z nemovitosti

Když pan Karel v 65 letech odešel do důchodu, jeho syn se dostal do vážných finančních problémů a hrozilo, že on a jeho rodina s dvěma malými dětmi přijdou o střechu nad hlavou. Jenomže pan Karel ze svého důchodu sotva vyžil a nedokázal synovi pomoct. Byl z toho velmi zoufalý.

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

Jediné, co ho napadlo, bylo prodat svůj byt a zakoupit menší, jenže to si nedokázal příliš představit. Jednalo se o jeho domov, kde strávil mnoho let a chtěl tam i dožít. Prodat svůj byt s právem dožití zaneseným v katastru nemovitostí také nechtěl, protože znal příběhy některých svých přátel, kteří to udělali a vůbec neskončili dobře.

 

Když se později v jednom novinovém článku dočetl o Rentě z nemovitosti, na jeho tváři se konečně objevil úsměv. Uvědomil si, že by tak mohl syna zachránit. Pan Karel kupoval svůj byt před mnoha lety, a když zjistil, jaká je jeho aktuální hodnota, byl velmi překvapen, jak dobrou investici kdysi udělal. „Vlastně jsem si nikdy neuvědomil, že se ze mě postupem času stal milionář,“ říká pan Karel po tom, co se setkal se zástupcem společnosti FINEMO.CZ.

 

Nejdřív vše probral se synem, který byl z této možnosti samozřejmě nadšený. Vše důkladně prostudovali a syn panu Karlovi navrhl, že by si kromě výplaty jednorázové částky mohl domluvit i měsíční přilepšení k důchodu. „Pomůžu synovi a jeho rodině, zlepším svůj životní standard, budu zabezpečený a ještě zůstanu vlastníkem nemovitosti. To je skvělé,“ usmívá se pan Karel.

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778