Nemáte v důchodu na splácení půjčky? Marii pomohla Renta z nemovitosti.

Paní Marie si před několika lety vzala půjčku. Chtěla si splnit sen o rekonstrukci bytu. Bylo jí tehdy sice již 55 let, ale měla dobrou a stabilní práci, tak se splátek nebála. Dnes o 10 let později a po odchodu do důchodu se její finanční situace zhoršila a splátky ji zatěžují. Naštěstí objevila Rentu z nemovitosti...

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

Když se Marie pustila do rekonstrukce svého krásného bytu, vůbec nepochybovala, že by to nezvládla. Práci měla dobrou a sil dostatek. Nová kuchyň s myčkou a zděná moderní koupelna namísto nevzhledného umakartového jádra byly jejím velkým snem.

Po návštěvě několika řemeslníků odhadla Marie cenu rekonstrukce na 300 až 400 tisíc korun. Nebyla to malá investice, ale Marii stála zato. Těšila se, jak bude žít v novém, bude mít pohodlnou kuchyň a díky myčce nádobí ušetří spoustu času.

Marie tehdy požádala o překlenovací úvěr ze stavebního spoření. Podmínky úvěru příliš nezkoumala, celková měsíční splátka pod 4 000 Kč jí přišla jako rozumná a snesitelná.

Po odchodu do důchodu však Marii splátky začaly velice zatěžovat. Najednou neměla příjem jako před několika lety, kdy ještě pracovala, a pravidelná měsíční platba ukrajovala výraznou část jejího důchodu. Každý měsíc vycházela jen tak tak a její úspory na důchod se jí krátily. Začala hledat řešení.

Na internetu narazila na nový finanční produkt pro seniory Rentu z nemovitosti. Když se dočetla, že je určen pro lidi nad 60, kteří vlastní nemovitost, ale potýkají se s nedostatkem peněz, chtěla vědět víc. Prošla si webové stránky www.rentaznemovitosti.cz a zatelefonovala do společnosti FINEMO. CZ, která Rentu z nemovitosti nabízí, aby získala podrobné informace. Jednání firmy bylo velmi otevřené a seriózní. Marie se rychle dozvěděla výhody a nevýhody produktu, a protože výhody převážily, rozhodla se Rentu z nemovitosti uzavřít. Líbilo se jí, že se nejen zbaví zatěžujících splátek starého dluhu, ale navíc získá další peníze k důchodu. Ani se jí to nechtělo věřit.

Zajímala se o podrobnosti, chtěla vědět, jak to celé funguje. Pochopila, že se jedná o hypotéku, která je jedinečná tím, že ji za svého života nemusí splácet. Jednoduše řečeno, Marie část hodnoty svého bytu promění v peníze. Během svého života ji splácení Renty nijak finančně zatěžovat nebude, protože ke splacení dojde teprve po její smrti po ukončení dědického řízení.

A jak celý proces uzavření Renty probíhal? Po zajištění odhadu ceny bytu zástupce společnosti připravil nabídku, která řešila Mariinu svízelnou situaci. Marie splatila svoji starou půjčku a ještě si nechala vyplatit peníze navíc. Za část z nich si dovybavila svůj byt a zbytek si ponechala na účtu jako rezervu na horší časy.

Marie je teď spokojená. Dál vlastní svůj krásný byt, splatila starou půjčku a nemusí každý měsíc myslet na to, zda vyjde s důchodem. Renta z nemovitosti Marii vrátila klid do života.

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778