Příběh manželů Fridrichových

Rentu z nemovitosti si pořizují nejen senioři, kteří žíjí sami, ale také rodiny. Manželé Fridrichovi jsou díky Rentě z nemovitosti velmi spokojeni...

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

Fridrichovi žijí v pěkném třípokojovém bytě v Praze na Proseku.  Do svého bytu se nastěhovali jako jedni z prvních ihned po dokončení domu v roce 1975.  V domě se znají s většinou sousedů, mnoho z nich zde bydlí také od počátku. Během posledních let prošel dům celkovou rekonstrukcí. Došlo k výměně výtahu, oken, zateplení domu a k výměně stupaček.  Paní Janě je 66 let a její manžel je o 6 let starší.

Manželé měli při odchodu do důchodu našetřeno přes 200 tisíc korun. Ale vzhledem k výši jejich důchodů, dohromady měli něco přes 19 tisíc korun měsíčně,  se  jim úspory rychle snižovaly. To přitom neměli žádné velké výdaje. Nejvíce utratili za provoz domácnosti, auto a náklady s autem spojeným. Jejich jediným nešvarem za který utráceli více peněz je kouření, za cigarety utratí téměř 2 000 Kč měsíčně.  

Když ve schránce našli dopis s nabídkou Renty z nemovitosti, tak se o tuto možnost začali zajímat. Zvažovali také možnost prodeje bytu a přestěhování se do menšího 2+KK. Nakonec se rozhodli Rentu z nemovitosti uzavřít a rozhodli se pro variantu měsíčních plateb. Po dobu 10 let budou dostávat částku 9 950 korun měsíčně.  Záměr pořídit si produkt probrali se svou dcerou. “Pokud nemáte našetřeno větší obnos a chcete prožít důchod důstojně, je Renta z nemovitosti výbornou volbou. Samozřejmě utrácím svoje peníze, které potom nezdědí děti, to je ale součástí rozhodování o tomto produktu.” Uzavírá nakonec pan Fridrich. “Ze začátku jsem měl strach, zda peníze obdržím, nyní jsem již klidnější a vím, že každý měsíc peníze na účet přijdou a my si můžeme mnohem více dovolit, jsme spokojenější a můžeme občas  dokonce přilepšit dceři a vnoučatům.

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778