Renta z nemovitosti mi dala novou naději

Paní Jiřina ve svých 66 letech vážně onemocněla a čekala ji náročná a drahá léčba, kterou si jako vdova, která sotva vystačí s důchodem, nemohla dovolit platit.

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

„Nechtěla jsem s tím svou dceru zatěžovat, ale nakonec stejně poznala, že se něco děje. A společně jsme začaly přemýšlet, jak situaci vyřešit,“ líčí paní Jiřina.

 Léčba byla bohužel tak finančně náročná, že ani dcera paní Jiřiny na ni neměla peníze. Půjčku si ani jedna z nich vzít nemohla, protože by ji neměly z čeho splácet. A potom se dcera paní Jiřiny doslechla o Rentě z nemovitosti a zjistila si o ní všechny dostupné údaje. Po schůzce se zástupcem firmy se jí konečně trochu ulevilo, protože se tak pro její maminku objevila nová naděje.

„Nejdřív jsem měla obavy, že přijdu o své vlastní bydlení, ale dcera mi vysvětlila, že i dále zůstanu vlastníkem nemovitosti, a že kvůli úvěru se potom sníží dědictví. Měla by to být sice samozřejmost, ale musím říct, že mě velmi potěšilo, že pro dceru je důležitější mé zdraví než peníze,“ říká paní Jiřina.

 Poté se paní Jiřina sešla se zástupcem firmy FINEMO.CZ a po podepsání smlouvy jí začala pravidelně jednou měsíčně chodit na bankovní účet částka, kterou potřebovala na léčení.

„Opravdu jsem se bála, že už neuvidím vnoučka vyrůstat,“ svěřila se paní Jiřina se svými předchozími obavami, „ale prostřednictvím Renty z nemovitosti si mohu dovolit kvalitnější lékařskou péči a lepší léky. Získala jsem tak novou naději,“ dodává s úsměvem.

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778