S Rentou z nemovitosti se senioři nečekaných výdajů bát nemusí

Už 5 let hovoříme se seniory na téma finanční gramotnosti, děláme přednášky a radíme jim, když jsou v úzkých. Pro mnohé z nich je těžké vyjít s důchodem. Proto jsme zavedli zpětnou hypotéku, takzvanou Rentu z nemovitosti. Licenci nám udělila Česká národní banka.

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

Existují zhruba 4 okruhy problémů, kdy se senioři potýkají s nedostatkem peněz.

Nečekané výdaje

Porouchá se lednice, do domu zatéká, nefunguje topení. Nebo seniora zaskočí nemoc a on potřebuje drahé léky, dietní stravu, lázně. Důchod ani úspory nestačí. V takových náhlých situacích může Renta z nemovitosti pomoci vyřešit vážný problém.

Nulové úspory

Chcete dát každý měsíc pár korun bokem, ale když uhradíte pravidelné platby, zbyde vám jen na jídlo a základní provoz domácnosti. Jak ušetřit na boty a oblečení nebo dokonce záliby, posezení v kavárně nebo na dárky pro blízké? Renta z nemovitosti, to znamená dostávat třeba 10 000 Kč měsíčně k důchodu navíc, které se budou každopádně hodit.

Skokové zvýšení výdajů

Život přináší i dramatické změny. Úmrtí partnera. Vážná nemoc, která s sebou nese velké doplatky za léky či výdaje za pečovatelku. Nebo snaha pomoci potomkům se splácením hypotéky. A senior najednou potřebuje o několik tisíc korun měsíčně více. Naše Renta z nemovitosti vám v nepříjemné situaci vytrhne trn z paty.

Neustálé odříkání

S důchodem sice vyjdete, ale každou korunu v ruce dvakrát obrátíte, než ji utratíte. Odpíráte si divadlo, masáže i dovolenou, nic si nekoupíte a bojíte se, že nezbydou peníze na Vánoce. Celý život jste dřeli, vlastníte dům nebo byt, ale hotovost žádnou a možná navíc měsíčně splácíte půjčky. Máme řešení! Jmenuje se Renta z nemovitosti a díky ní jsme život zlepšili už stovkám seniorů.

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778