Senioři si užívají. Žijí naplno díky Rentě z nemovitosti

Senioři v České republice si umějí užívat! S Rentou z nemovitosti se před nimi otevírají nečekané možnosti. Vedou důstojný život, cestují, navštěvují přátele a dopřávají si radosti, o kterých se jim ani nesnilo.

Zpět na všechny příběhy
Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci

Celý život pracovali a po šedesátce s hořkostí zjišťují, že jim důchod stačí jen na to nejnutnější. Bydlí ve svém domě nebo bytě, který má hodnotu několika milionů korun, ale přesto živoří. Není to paradox?

Ano, je. A proto vznikla Renta z nemovitosti. Senior si vezme půjčku, kterou nesplácí on, ale jeho dědicové. Podmínkou je, že vlastní nemovitost. Ta mu ale i po poskytnutí Renty pořád zůstává. Důchodce dál zůstává ve svém domě či bytě, ale jeho život se rázem mění. Může si koupit, po čem touží, nešetřit na jídle, užívat si. Nebo zrekonstruovat kuchyň, pořídit si nový nábytek, cestovat a věnovat se naplno koníčkům, což by se starobním důchodem prostě nešlo.

Senioři s chutí investují do svého zdraví, dopřávají si nadstandardní péči, dražší léky, jezdí do lázní, sportují. Dalším zase dělá radost, když mohou rozmazlovat svoje vnoučata. Díky Rentě z nemovitosti je podporují během studií nebo jim dají peníze na cestování, aby mladí poznávali svět. Vnoučata se seniory zažívají oboustranně krásné chvíle plné vděčnosti a lásky.

Nenechte svoji nemovitost zahálet, když díky ní můžete získat půjčku, kterou za života nesplácíte! Peníze dostanete buď všechny najednou, v podobě měsíčních plateb nebo jako kombinaci obojího. Je na vás, jak se rozhodnete. Tak se rozhodněte dobře, rychle a žijte naplno!

Stáhněte si brožuru zdarma Chci požádat o prvotní kalkulaci
Pro informace volejte 233 321 850 Zpět na všechny příběhy
FINEMO.CZ SE, Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00
IČO 05253683, společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn.H 1778